Logo GVGymnázium, Praha 10
Voděradská 2
englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol

OPPA - Projekt Literacy

Projekt LITERACY byl zpracován a podán v rámci čtvrté výzvy OPPA (Operační program Praha – Adaptabilita) v prioritní ose 3 – Modernizace počátečního vzdělávání.

Je zaměřen na rozvoj přírodovědné, matematické a čtenářské gramotnosti žáků a na zvýšení jejich aktivity ve výuce. Jeho realizace byla zahájena 1. července 2012.

 

Hlavní klíčové aktivity projektu:

  1. Volitelné předměty – výuka volitelných předmětů pro žáky vyššího stupně gymnázia. Předměty budou vyučovat jak externí  lektoři z vysokých škol a odborných pracovišť, tak i pedagogové z naší školy.
  2. Výukové pomůcky a materiály – vytvoření nebo zakoupení a následné využívání různých pomůcek sloužících výuce a aktivizaci žáků.


OPPA  Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti                                                    Evropský sociální fond


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies)