Logo GVGymnázium, Praha 10
Voděradská 2
englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol

ROS - informace

28. 8. 2009

Rodiče studentů Gymnázia Voděradská (zkratka: ROS GV, dříve Unie rodičů) je samostatné občanské sdružení rodičů studentů našeho gymnázia, na MV ČR bylo registrováno:
Rodiče studentů Gymnázia Voděradská, o. s., IČ: 22686711 Adresa: Praha 10-Strašnice, Voděradská 2 www.mvcr.cz/rady/sdruzeni/sdruz084.html

Rodiče svou činností v ROS GV a svými příspěvky pomáhají škole v jejím úsilí co nejlépe vzdělávat studenty a podporují v souladu se stanovami ROS GV zejména tyto aktivity:

  • účinné moderní i rozšiřující a nadstandardní formy a metody výuky,
  • zájem studentů o předmětové a obdobné aplikační a nadstavbové soutěže,
  • sportovní, umělecké a další mimovýukové aktivity v souladu se vzdělávacím programem školy,
  • zabezpečení plesu gymnázia, maturit a dalších společenských a výchovně vzdělávacích akcí školy,
  • nákup nově vydaných hodnotných knih do studijní knihovny a cizojazyčných časopisů, pokud je nelze uhradit z rozpočtu školy či jiných zdrojů.

Studentům, jejichž rodiče neuhradili příspěvky, není možno na tyto aktivity přispívat.

Řádná jednání výboru občanského sdružení rodičů studentů Gymnázia Voděradská jsou otevřená pro všechny rodiče a zákonné zástupce studentů, kteří přispějí svými zkušenostmi, informacemi, upozorněními či konstruktivními podněty, vyjádří své názory a postoje k projednávaným otázkám. a jsou ochotni se podílet na činnosti občanského sdružení rodičů studentů školy. Naléhavé záležitosti mezi těmito jednáními jsou projednávány na mimořádných jednáních výboru, případně elektronicky.

Informace rodičům.doc (23.5 kB)


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies)