Úspěchy studentů - Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

OPPA, Praha, EU

Úspěchy studentů

Školní kolo Pražského glóbusu 2011

31. 10. 2011 Maurerová Alena

PRAŽSKÝ GLÓBUS.docx (10.46 kB)


Vědomostní soutěž o Evropské unii

26. 10. 2011 Kopřivová Veronika

Dne 14.10.2011 se vybraní studenti našeho gymnázia účastnili Vědomostní soutěže o EU 2011. Nejúspěšnější byl Milan Válek (EA), který patří mezi výherce, pro které je připravena cena v podobě zájezdu do Evropského parlamentu ve Štrasburku. Gratulujeme!!!


 


PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

19. 10. 2011 Souchová Marie

Nejúspěšnějšími studenty na škole se v přírodovědné soutěži stali:

v kategorii KADET - Gruberová Zuzana, Holzbachová Barbora a Novotný Adam

v kategorii JUNIOR - Weisser Petr, Groschup Daniel a Bui Quoc Tiep.  Blahopřejeme.


12. 10. 2011 Cepková Michaela

Ultimate frisbee

  

Kvalifikační turnaje SŠ ligy podzim 2011.docx (1013.25 kB)


5. 10. 2011 Cepková Michaela

FOTBAL - POPRASK - mladší žáci

POPRASK

Fotbal Eden.doc (34 kB)


23. 6. 2011 Cepková Michaela

Fotbalový turnaj

Ve čtvrtek 23.6. se ve sportovním areálu ZŠ Mikulova na Opatově uskutečnil fotbalový turnaj středních škol. Naši školu reprezentovaly dva týmy - výběr z QA a QB. Turnajem úspěšněji proplul tým z  QB a obsadil velmi pěkné druhé místo, musel se sklonit pouze před týmem č.I pořádající školy GAPE. Tým z QA předvedenými sympatickými výkony obsadil čtvrté místo. Gratulujeme Usmívající se


23. 6. 2011 Cepková Michaela

Turnaj SŠ v beachvolejbalu

Ve středu 22.6. se zástupci vyššího gymnázia zúčastnili beachvolejbalového turnaje na Hamru na Zahradním městě. Jednalo se o turnaj smíšených družstev a naší školu reprezentovala rovnou dvě družstva. Obě dvě družstva předvedla, že beachvolejbal umí - v závěrečných bojích jedno družstvo obsadilo čtvrtou příčku a druhé družstvo dokonce vystoupilo na stupínek nejvyšší. Gratulujeme Usmívající se

družstvo na čtvrtém místě - Málková, Bitnerová, Rathous, Bajusz Ondřej

družstvo na prvním místě - Bajusz Tadeáš, Kleslová, Kaňa

 

více info a fotogalerie zde


23. 6. 2011 Cepková Michaela

FLORBALOVÁ STŘDOŠKOLKA

I v letošním školním roce se tým chlapců vyššího gymnázia zúčastnil florbalové středoškolky na Děkance. A stejně jako v předchozích letech si vedl celkem úspěšně a probojoval se mezi poslední čtyři týmy - gymnázium Postupická a Voděradská, SPŠ Smíchovská a CACAO. V semifinále na náš tým čekal nabitý tým florbalovými hvězdami Postupická, který potvrdil roli favorita a odsunul nás do bojů o třetí místo. V zápase o třetí místo nám pak scházel pověstný kousíček štěstí, a tak jsme letos odešli ze závěrečných bojů bez medailí - 4.místo. Přesto si všichni zaslouží poděkování a gratulaci za úspěšnou reprezentaci naší školy.Usmívající se

 

více info zde


MAtematická SOutěž na MFF

9. 6. 2011 Souchová Marie

Družstvo studentů nižšího gymnázia, pod vedením zkušeného kouče Davida Mládka, zvítězilo v letošním jarním ročníku MASA. Gratulace za úspěšnou reprezentaci školy je nejen pro Davida, pro kterého to byl poslední ročník, ale i pro Milana Knappa, Petra Stejskala a Dana Raffla. Naposledy jmenovaným přejeme hodně štěstí v příštích ročnících.


Fyzikální olympiáda kat.E

28. 5. 2011 Procházková Martina

V krajském kole fyzikální olympiády kat. E se na 3.-4. místě umístil Tomáš Vysušil, na 5.-6. místě David Mládek. Jan Olšan, Petr Kasalický a Jakub Mrakava se stali úspěšnými řešiteli. Všichni zúčastnění jsou z KA. Blahopřejeme.


Archimediáda

12. 5. 2011 Procházková Martina

Ve středu 11.5.2011 se konalo obvodní kolo Archimediády. Zvítězili studenti DB-Michal Veselý, Michael Šnajdr. Na druhém místě se umístila děvčata ze DB-Magdalena Kloučková, Alice Kučerová a na třetím chlapci ze DA-Jakub Šoupa, Oleksandr Slyvotskyy. Také na dalších místech se umístili studenti z našich sekund. Všem gratulujeme.


NÁBOJ na MFF

11. 5. 2011 Souchová Marie

V prvním ročníku celorepublikové matematické soutěže NÁBOJ 2011 - kategorie junioři, získali naši studenti 4. místo. Gratulace patří družstvu z SA, ve složení Vladimír Nahodil, Jaroslav Koliha, Miloš Prágr, Jakub Slepička a Petr Tomášek.


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU