Úspěchy studentů - Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

OPPA, Praha, EU

Úspěchy studentů

Matematická olympiáda

29. 1. 2010 Souchová Marie

Ve školním kole MO kategorie Z9 si účastníci, pouze z KA, rozdělili místa takto - Hošek Dominik 1., Koc Daniel 2. a Šofr Ondřej 3. místo.


28. 1. 2010 Cepková Michaela

FLORBAL - PORASK FINÁLE

V pondělí 25.1.2010 proběhlo na Kotlářce finále POPRASKu ve florbale středních škol. Do finálové skupiny se mimo našeho týmu probojovaly týmy SPŠ Panská, gymnázium Postupická a SPŠ Smíchovská. Systémem každý s každým se pak rozhodlo o celkovém vítězi Prahy. Favoritem bylo gymnázium Postupická, které svoji roli zvládlo s menšími zaškobrtnutími a obhájilo loňské vítězství. Náš tým skončil na pěkném druhém místě, a tím si polepšil o jednu příčku z loňska. Přičemž k celkovému vítězství stačila s Postupickou pouze remíza, neboť ostatní zápasy tým vyhrál, zatímco Postupická ztratila ve zbylých zápasech body.

Gratulujeme


Chemická olympiáda

26. 1. 2010 Kožíšková Markéta

Dne 21.1.2010 proběhlo okresní kolo chemické olympiády kategorie D, ve které se Daniel Koc z KA umístil na 1. místě, postupuje do krajského kola. Blahopřejeme!


MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

23. 1. 2010 Souchová Marie

Ve školním kole MO pro vyšší gymnázium byli nejúspěšnější Petr Tomášek v kategorii C a Michal Soucha v kategorii A. Na dalších místech v kategorii C jsou Miloš Prágr a Anna Kutová. Všichni postupují do dalšího kola ve svých kategoriích.


DESKOVÉ HRY

26. 12. 2009 Souchová Marie

V předvánočním turnaji deskových her na ZŠ Karla Čapka Kodaňská, získali naši studenti medaile všech "barev". Nejúspěšnější byla Kristýna Vejvodová z DA, zlatá v dámě. Stříbro získal Adam Štulík z TC v blokusu a bronzový skončil Milan Knapp z DB rovněž v dámě. Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


21. 12. 2009 Cepková Michaela

FUTSAL

Ne jenom ve florbale dosahuje naše škola pěkných výsledkůCool. Příkladem jsou futsalisté, kteří úspěšně postoupili již do třetího kola Středoškolské futsalové ligy.

podrobnější info ZDE


V zápasech pravidelně nastupují: David Pozníček, Petr Zimola, Michal Soucha, Filip Chodl, Josef Piškula, Roman Trachta, Filip Šuster, Tomáš Kasalický, Adam Jurík, Jan Pohnán, Jan Sýkora, Petr Škarohlíd, Jiří Linhart, Josef Kurka


MASO

20. 12. 2009 Souchová Marie

Studenti nižšího gymnázia reprezentovali školu v celopražské matematické soutěži na MFF UK. Družstvo ostřílených borců z TA - Mládek, Olšan, Kaňa a Vysušil obsadilo 2.-3. místo v konkurenci 48 družstev. Nově postavený tým Knapp, Pešek z DB a Šofr, Weisser z KA rovněž nezaváhal a vybojoval sedmé místo. Umístění obou družstev v první desítce je vynikající úspěch pro naši školu. Blahopřejeme.


24.11.2009

15. 12. 2009 Kadová Pavla

Školní kolo soutěže v anglickém jazyce - nižší gymnázium

Dne 24.11.2009 se konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce pro nižší gymnázium. V kategorii pro primy a sekundy je toto umístění:1.místo - Zuzana Gruberová(DA), 2.místo - Jiří Sejkora (DB), 3.místo - Son Olszewski(PB). Umístění v kategorii pro tercie a kvarty: 1.místo - Julie Parýzková(KA), 2.místo - Jakub Mrakava (TA), 3.místo - Anna Rojková (KA). Všem gratulujeme!


14. 12. 2009 Cepková Michaela

ORION FLORBAL CUP 2009  – POPRASK (nižší gymnázium)

Studenti nižšího gymnázia obsadili ve finále okresního kola ORION FLORBAL CUP velmi pěkné druhé místo. Nestačili pouze na vrstevníky ze ZŠ Olešská.

Gratulujeme.

Tým:


14. 12. 2009 Cepková Michaela

FLORBAL - STŘEDOŠKOLKA (nižsí gymnázium)

Již druhým rokem se Středškolské florbalové ligy na Děkance účastní i studenti nižšího gymnázia - kvart a tercii a někteří studenti kvint vyhovujících pravidlům. V konkurenci pěti pražských škol se našim zástupcům daří střídavě. Mají na svém kontě dvě těsné prohry, jednu remízu a jednu výhru. Závěrečné boje v základní skupině se odehrájí začátkem února.

výsledky


14. 12. 2009 Cepková Michaela

FLORBAL - POPRASK (vyšší gymnázium)

Souběžně se Středoškolskou florbalovou ligou na Děkance se rozběhly i tradiční boje v POPRASKu. Tým vyššího gymnázia postoupil ze základní a následně i ze semifinálové skupiny z prvního místa do finálové skupiny, kde se střetne s dalšími třemi nejlepšími pražskymi školami. Závěrečné finálové boje proběhnou opět na Kotlářce po Novém roce v průběhu ledna.

GratulujemeWink

tým: Jan Votruba, Vítek Neuman, Filip Chodl, Šimon Pipek, Martin Hnyk, Richard Janoušek, Ondřej Svatoš, Dominik Šteiner, Jaroslav Koliha, Bolek Kristián,  Ondřej Novák, Jindřich Kadoun, David Línek, Martin Forman, Lukáš Rathouský.


13. 12. 2009 Cepková Michaela

FLORBAL - STŘEDOŠKOLKA (vyšší gymnázium)

V pátek 11.12.2009 se hráči naší školy představili v závěrečných zápasech základní skupiny. I tentokrát předvedli slušné výkony jako tým, a tak do osmifinálové skupiny postupují z prvního místa bez ztráty kytičky. Napínavější zápas byl snad jen s týmem CACAO, jinak měl náš tým většinou jasnou převahu nad ostatními týmy.

tým:  Jan Votruba, Vítek Neuman, Filip Chodl, Šimon Pipek, Martin Hnyk, Richard Janoušek, Ondřej Svatoš, Dominik Šteiner, Jaroslav Koliha, Bolek Kristián,  Ondřej Novák, Jindřich Kadoun, David Línek, Martin Forman, Lukáš Rathouský, David Šutko, Vít Pýcha, Vladimír Nahodil, Michal Kožíšek, Patrik Kroc (hráči nastoupivší alespoň v jednom zápase)

rozpis skupiny C a osmifinálová skupina G

tabulka základní části

kanadské bodování

statistika brankářů

více


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU